Schema för höstterminen 2 som går till och med vecka 50.

Vill du börja träna med oss nu? Kontakta Sofia på 070-4030043.

Schemat gäller för vecka 43-50.
Dag Kurs och TidKurs och TidKurs och Tid
Måndag Funktionell rörlighet med Sofia 16:00-16:50. DROP IN 50kr. Inga förkunskaper krävs.PoleSuperStar (Nivå 3) med Sofia 17:00-18:00.PoleStar (Nivå 2) med Ida R 18:05-19:05.PoleGuru (Nivå 6) med Ida R 19:20-20:20.
Tisdag PoleRookie (Nivå 1) med Ida P 17:00-18:00.PoleMaster (Nivå 5) med Therese 18:05-19:05.
PoleAddict (Nivå 4) med Therese 19:15-20:15. PoleRookie (Nivå 1) med Sofia 20:20-21:20.
OnsdagBasic Handstående med Rebecca 17:00-18:00.PoleNinja (Nivå 7) med Rebecca 18:05-19:05. PoleStar (Nivå 2) med Sofia 19:10-20:10.
PoleMaster (Nivå 5) med Sofia 20:20-21:20.
TorsdagPoleSuperStar (Nivå 3) med Annie 18:00-19:00.
PoleRookie (Nivå 1) 19:05-20:05 med Annie.
FredagFit for Pole/Fredagsfys med Sofia 06:30-07:30. DROP IN 50kr.
Inga förkunskaper krävs.
OBS inställd 24/11!
Funktionell rörlighet med Sofia 07:30-08:20. DROP IN 50kr. Inga förkunskaper krävs. OBS inställd 24/11!Open Pole (Egen träning) 17:00-18:30. 50kr DROP IN. 10 kort 400kr. Alla är välkomna!
SöndagDANCE!! Blanding av pole, chair, twerk och floor med Ida R 11:00-12:00.
FULLSATT. Ingen DROP IN eller igentagning.
Flexy Sunday Stretch med Ida R 12:15-13:15. PoleAddict (Nivå 4)och PoleStar (Nivå 2) med Lio 14:45-15:45.Open Pole (Egen träning) 16:00-17:30. 50kr DROP IN. 10 kort 400kr. Alla är välkomna!

Schema för vårterminen 2018 v 5-12. Anmälan är Ö P P E N! 

Kicka på länken här för att komma till anmälan!

Schemat gäller för vecka 5-12 2018.
Dag Kurs och TidKurs och TidKurs och Tid
Måndag Funktionell rörlighet med Stiflers Mom (Sofia) 16:00-16:50. Inga förkunskaper krävs.PoleAddict (Nivå 4) med Stiflers Mom (Sofia) 17:00-18:00.PoleSuperStar (Nivå 3) med Lil´Ringz (Ida R) 18:05-19:05.PoleGuru (Nivå 6) med Lil´Ringz (Ida R) 19:15-20:15.PoleRookie (Nivå 1) med Miss Trez (Therese) 20:20-21:20. Inga förkunskaper krävs.
Tisdag PoleStar (Nivå 2) med Rich n Royal (Ida P) 17:00-18:00.PoleRookie (Nivå 1) med Miss Trez (Therese) 18:05-19:05. Inga förkunskaper krävs.
PoleMaster (Nivå 5) med Miss Trez (Therese) 19:15-20:15. PoleStar (Nivå 2) med Stiflers Mom (Sofia) 20:20-21:20.
OnsdagFysträning med Stiflers Mom (Sofia) 16:00-16:50.
Inga förkunskaper krävs.
PoleMaster (Nivå 5) med Stiflers Mom (Sofia) 17:00-18:00. PoleRookie (Nivå 1) med Black Panther (Annie) 18:05-19:05. Inga förkunskaper krävs.
PoleStar (Nivå 2) med Dirty Diana (Eveline) 19:10-20:10.
PoleCombinations (f:k nivå 5) med Dirty Diana (Eveline) 20:20-21:20.
TorsdagAkrobatik med Tokyo Flex (Rebecca) 17:00-18:00.
Inga förkunskaper krävs.
PoleNinja (Nivå 7) med Tokyo Flex (Rebecca) 18:05-19:05.PoleRookie (Nivå 1) med Black Panther (Annie) 19:10-20:10.
Inga förkunskaper krävs.
PoleSuperStar (Nivå 3) med Black Panther (Annie) 20:20-21:20.
FredagOpen Pole (Egen träning) 17:00-18:30. 50kr DROP IN. 10 kort 400kr. Alla är välkomna!
SöndagSundayBumday (rumpträning och twerking) med Lil´Ringz (Ida R) 11:00-12:00.
Inga förkunskaper krävs.
Flexy Sunday Stretch med Lil´ Ringz (Ida R) 12:15-13:15.
Inga förkunskaper krävs.
PoleGuru (Nivå 6) med Pussydeluxe (Lio) 13:30-14:30.PoleAddict (Nivå 4) med Pussydeluxe (Lio) 14:45-15:45.Basic Koreografi och Flow ( f:k Nivå 2/3) med Little Dragon (Emma) 16:00-17:00.PoleControl/
Conditioning (styrka och smidighet av och på stången) med Little Dragon (Emma) 17:15-18:15. Inga förkunskaper krävs.